SuperFlow360 – real dojení šperkkapacita více než 360 ml


hmotnost méně než 360 g


viditelnost celých 360 stupňů

 

V čem je hodnota dobrého dojícího kolektoru, o tom se přesvědčujete každý den, 365 dnů v roce. Musí fungovat efektivně, bez závad a zachovávat nejvyšší standard vydojeného mléka.
Naší hlavní prioritou při vytváření nového výrobku je zdraví krav a zlepšení každodenní práce dojičů.
Při konstrukci jsme důkladně analyzovali všechny trendy dojení a většinu kolektorů na trhu. Vylepšili jsme známá řešení a zavedli řadu inovací. Dosáhli jsme tak lepšího výkonu ale i pohodlí abezpečnosti při používání. Díky nejmodernějším materiálům nemusíte mít strach z nepříjemných překvapení.Na bázi nejnovější vstřikovací techniky - Polysulfonu, jsme vytvořili SuperFlow360, klenot mezi kolektory mléka. Díky jemu dosáhnete vysoké kvality, nejvyššího výkonu při dojení ale také minimální zátěže pro zvířata.

 


Materiály použité k výrobě mají atesty pro kontakt s mlékem

 

Lehkost v provozu

Použitím ultralehkých polymerů se nám podařilo výrazně snížit hmotnost zařízení. Mezi kolektory s vysokou průchodností je SF360  jedním z nejlehčích na trhu. Jeho hmotnost nepřesahuje 360 g. Výrazně to usnadní každodenní práci dojiče a má to pozitivní vliv na pohodu krav, jejichž vemena nejsou přetížena. Komfortem pro krávy je rovněž lineární design vnitřních ploch kolektoru, díky kterým je kolektor velmi tichý.

Mimořádná výkonnost dojení

Kolektor je určen pro krávy s vysokou dojivostí a je konstruován na vysoké průtoky mléka. Dokonce i při velmi vysokých průtocích je stabilní podtlak. To je možné díky kombinaci vysoké pracovní schopnosti překračující 360 cm3 a výše uvedenému vertikálnímu systému řízení s plným zastřešením. Toto zlepšení výrazně zvyšuje a stabilizuje podtlakové sání mléka, úplně brání zaplavení kolektoru a ztrátě produktivity během Peak Flow. Nemusíte se obávat zaplavení nebo přetečení v době spičkového průtoku, protože SF360 se s nimi bez problémů vyrovná. Náš  kolektor  dosáhl v laboratorních testech maximálního průtoku 20 l/min. při podtlaku 42 kPa.

 

High strength - Long durability

Today's parlors require lighter materials than steel and also very resistant to impacts and high and low temperatures. The Superflow 360 is made of polysulfone Radel PPSU, material that offers us:
High mechanical resistance, creep and stiffness even at high temperatures
Very high dimensional stability
Excellent impact resistance, even at low temperatures
Physiologically inert (approved to be in contact with food)
Suitable for sterilization
High resistance to chemicals
Polysulfone Radel PPSU creates a product of the highest quality and will operate in the most extreme conditions for long periods of time.

 

Ergonomics of use

The design of the collector from the top loaders in the connector pipes intake, through all the levels to the profiled bottom cover, has been optimized for ergonomic use. The device is very comfortable for the hand, which is essential for efficient and convenient work of the milker. An integrated vacuum manifold is designed to prevent air ducts being trampled on by cows – with the tubes being directed to the centre, not on the sides.

 

 


Inteligentní řešení - rychlé získávání vysoce kvalitního mléka

Staráte se o krávy jak nejlépe umíte, a očekáváte, že mléko, v procesu získávání , neztratí svou kvalitu. Náš kolektor splňuje tato očekávání na 100%.
Díky řadě našich inovací pocítíte významnou změnu od prvního dne používání kolektoru. Náš vertikální systém řízení s plným zastřešením, zabraňuje vzniku vírů a turbulencí v oblasti odtoku mléka. Tato oblast byla rozdělena do dvou proudů, které se spojí teprve ve výstupní části. Díky tomu, při zachování velmi vysokých a stabilních průtokových parametrů, nedochází k žádné tvorbě volné kyseliny v mléce ani k narušení buněk bílkovin a tuků.To je zárukou nejvyšší kvality dojeného mléka.

 

 

Bezpečnost – Snadné čištění

Lineární konstrukce vnitřních ploch jednak umožňuje velmi lehké stékání mléka po stěnách, jednak zabraňuje ukládání nečistot. SF360 je kolektorem samočistícím - vnitřek je pečlivě vyleštěn a má dokonale hladký povrch. Není zde nebezpečí tvorby porovitého povrchu, protože použitý materiál má vysokou odolnost vůči kyselinám a mechanickému poškození.
Čištění je tedy snadné a efektivní. Nespornou výhodou při čištění kolektoru je jeho transparentnost, která umožňuje doslova podívat se dovnitř a posoudit míru čistoty.Skvělá viditelnost 360°

Provedení kolektoru z průhledného materiálu umožnilo vyrobit  zcela transparentní zařízení. Tato funkce, ve spojení s jeho tvarem, umožňuje důkladné pozorování každého proudu mléka, jednotlivě proudícího z návleku u struku. Pokud se objeví krev v mléce, dojič ji okamžitě  vidí a hned ví, že struk není zdravý.

 

 

Větší možnosti - Pohodlí & zdraví

SF360 umožňuje pohodlnější provoz. Kompaktní dělič podtlaku byl vyroben z polyamidu takové konstrukce, která umožňuje zároveň alternativní dojení (přední - zadní), a také simultánní (současné). 

Během alternativního dojení, použitím různých frekvencích, můžete získat různé rych- losti dojení v předních i zadních čtvrtkách. U současného - simultánního dojení, podobného přirozenému krmení telete, se během masáže snižuje podtlak. Díky zvýšené kapacitě a účinnosti sběru mléka, poskytuje kolektor zásobu podtlaku, připravenou pro odběr další části mléka.
Kolektor SF360 zcela eliminuje mytí struků vrácejícím se mlékem. Není třeba se bát ani křížových průtoků. Máte záruku, že k výskytu těchto jevů během dojení nikdy nedojde.

 

Ergonomie  použití

Konstrukce kolektoru od horního upevnění ve vstupních hrdlech – objímkách,přes všechny další úrovně, až do profilového spodního krytu byly ergonomicky maximálně optimalizovány.
Přístroj leží velmi dobře v dlani, co je důležité pro účinnou a pohodlnou práci dojiče.
Integrovaný dělič podtlaku je navržen tak, aby se zabránilo případnému dupání krávy po vzduchovém potrubí - vodiče jsou směřovány ke středu, a ne na boky.

 

 

Polysulfone – Inovativní technologie

Výhoda našeho kolektoru je v použití sofistikovaných technologií a moderních materiálů. SF360 byl vyroben technologií vstřikování ze speciálního typu polysulfonu. Tento polymer se vyznačuje bezkonkurenční odolností vůči kyselinám a vysokou teplotou nacházející se v procesu čištění.
Je vysoce odolný proti mechanickému poškození - spadnutí na tvrdou podlahu nebo podupání krávou pro něj nepředstavuje žádnou hrozbu. Použité gumové sloučeniny byly velmi pečlivě vybrány, jsou odvozeny z lékařského průmyslu a splňují všechny normy pro styk s mlékem. Všude, kde se v kolektoru používá ocel – jde o vysoce kvalitní nerezovou ocel. Celý výrobní proces je v každé fázi kontrolován a splňuje všechny normy postupů kvality ISO.

Best relation quality price in the market

It is not difficult to create a cheaper and average product but it is much harder to make a product with high quality at a low price. The 21st century has given us the technology and remarkable materials, so we have added extensive knowledge, great passion and outstanding commitment of the whole team of specialists to create not the most expensive products, but premium ones! We have built a quality brand with the best and most modern components, which everyone can afford without concern! We offer products that are made in Europe with the best materials and under the control procedures of the ISO 9001 quality management system standard.

 

 

TECHNICKÉ ÚDAJE

 

 

Rozměry


Příklady 

 

 

 

 

 

SF360 není schválen pro prodej v: AU, BE, CA, DE, ES, FR, GB, IE, IT, JP, MX, NL , NZ, SE, US

 

© 2015 AGRIPATRIA. Všechna práva vyhrazena.